Högre / Unten Closing Weekend with Spencer Parker
08/11/2019
11:30 pm
İzmir
Högre / Unten
Google Map
Tickets

Geçtiğimiz yıl 2018 Kasım ayında kapılarını Högre / Unten adıyla müzik ve dans tutkumuzu paylaşmak için açtığımız tarihi Göl Gazino’sunda son haftamıza girdiğimizi üzülerek açıklıyoruz, sanıyoruz ki veda için doğru hafta bu hafta belki de değil.
Her etkinliğimizde birbirinden keyifli anlarla ve iyi müzik ile dolu 1 yıl geçirdik, yıl dönümümüzü kutlamak için hazırlanırken, başından beri görmezden gelmeye çalışıp, hiç gelmeyeceğini düşündüğümüz gün sanıyoruz ki geldi, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Fuar Kültürpark içerisindeki düzenleme ve tahliye çalışmaları sebebiyle evimize veda etmek durumundayız. Hiçbir gecemizi kaçırmayan, arada bir uğrayan, çok isteyip de gelemeyen, desteğini esirgemeyen, iyi enerjilerini hep yanımızda hissettiğimiz ve bizimle yarın yokmuş gibi dans eden, ettiren herkese çok teşekkürler.
Högre / Unten Closing Weekend kapsamında Cuma günü Högre resident djleri ile techno sunumu, Cumartesi ise setlerinde house ve technoyu ustaca harmanlayabilen ender isimlerden, Spencer Parker’ı ağırlıyor olacağız.